Hotel Belveder (Pag)

Put Veli Brig 20, 23250, Pag, Hrvatska
Hotel Belveder

Descripción del alojamiento

Hotel Belveder es un establecimiento moderno frente al mar en Pag, ubicado a pocos minutos del casco histórico y a 200 m de varias playas; su cercanía (20 km) a la famosa playa Zrće lo convierte en una base ideal para combinar tranquilidad y vida nocturna.

Dispone de piscina exterior con zona de sol y un parque para ejercicio urbano, además de un lounge bar donde disfrutar de cócteles; el restaurante ofrece productos locales como quesos, cordero, mariscos y pescados de calidad, acompañados por una cuidada selección de vinos croatas e internacionales.

El hotel organiza excursiones a los Parques Nacionales de Krka y Plitvice, coordina rutas de senderismo por el Velebit y facilita el alquiler de embarcaciones con entretenimiento para explorar el golfo de Pag —servicios pensados tanto para familias como para grupos activos—.

Opiniones de los clientes

Tatjana Berc
Tatjana Berc
prije godinu dana na usluzi Google

Izbjegavati u širokom luku! Sramota za destinaciju! Ovaj hotel je tipičan primjer dalmatinskih turističkih djelatnika pod motom "pošaljite nam šolde, a vi ostanite doma". I bolje vam je ostati doma nego kročiti tamo. Nije dovoljno "imamo sunce, imamo more"! Ukratko, gazda se ponaša kao gazda, ali u onom lošem smislu. Totalno neprofesionalno, neljubazno na granici agresivnosti i ne pridržava se dogovorenog unaprijed. Cijene su apsolutno prenapuhane, triput, ako ne i više od toga. Hrana je na granici jestivosti kvalitetom, a kvantitetom ne zadovoljava ni obrok u pučkoj kuhinji, otprilike iz doba Olivera Twista. Morate unaprijed odabrati za večeru što želite jesti. Ako želite još, naplatiti će vam to 20 eura. Doručak počinju pospremati prije kraja vremena za doručak. Stolovi prljavi od prethodnog dana. Ostaci hrane po podu zajedno s mravima koji se gozbe. Sobe su prljave. Kupatila puna plijesni. Klima uređaji zahrđali. Parkiralište nedovoljnog kapaciteta i skučeno čak i u posezoni. Nemojte tamo ako baš ne morate, pa čak ni tada.

Stjepan Mikulčić
Stjepan Mikulčić
prije 10 mj. na usluzi Google

Hotel i osoblje pružaju uslugu koja je u potpunosti u skladu s cijenom i kategorizacijom objekta. Sve je bilo uredno i čisto, a domaćin iznimno ljubazan i susretljiv. Smatram da gosti koji za ovu cijenu očekuju više, možda imaju nerealna očekivanja. Sveukupno, riječ je o korektnom i ugodnom smještaju koji opravdava svoju vrijednost.

S B
S B
prije 11 mj. na usluzi Google

Odlicno 🫶🏻 Prekrasan pogled, mirna lokacija. Hrana savršena. Jedino je problem s parkingom, ispred hotela ima 4 parkirna mjesta koja su uvijek zauzeta (nije nam prvi put ovdje), a iza hotela (teško se dođe, po stvarno uskim i strmim uličicama također nije bilo mjesta), ostalo sve je super bilo 🫶🏻🙌🏻👍🏼

ZAKON SESTRA
ZAKON SESTRA
prije godinu dana na usluzi Google

Ja i moj partner šetajući prema recepcije u hotelu naisli smo na gazdu samog hotela...Rekao nam je da sacwkamo 2 h da su im tek gosti izasli da bi mi mogli uci...Popili smo kavu i uzivali, a nakon 2 h reko je da pricekamo jos 2 h...Otisli smo do grada a kada smo se vratili reko je da nema smjestaj za nas... 3 mjeseca prije sam zvala za taj hotel gdje mi je reko da mu posaljem kaparu i da imamo sobu no kad smo dosli nije nas imao gdje smjestit....Bio je vrlo bezobrezan i neljubazan ...Limunada uopce nije bila limunada nego obicna voda....Ponudio se je nac nam smjestaj i nasao nam rooms ...Jakk bezobrezno jer smo platili polupansion, a on nas smjesti kod nekog drugog u samo sobu bez ikakvog obroka i cijelo jutro smo izgubili zbog njegove neodgovornosti....Izbjegavajte ovaj hotel u sirokom uglu...SRAMOTA

Jan Gosic
Jan Gosic
prije godinu dana na usluzi Google

Nesposoban, prevrtljiv, izrabljivač i lažov vlasnik hotela. Njegova nekompetentnost je najbolje opisana njegovim cijelodnevnim besposlenim sjedenjem na recepciji, gdje konstantno zaprima žalbe za stanje soba i prostorija hotela, hranu, ponašanje i pohlepni "kaubojski" cjenik, na što sve što ima za reći, a i napraviti, je odgovor "to nije tako". Lažov, jer gleda u oći i obećaje što zna da nema nikakvu namjeru ispuniti, na primjer među mnogim lažima, unutar 3 uzastopne noći, prije kojih smo opetovano prije svake potvrdili mogućnost cijelonoćnog druženja u prostoru hotela on tjera ljude i zatvara prostor u 00:00-02:00. Ostavlja radnike da rade iza radnog vremena bez plaće i sa suprotnim uputama od onih koje je s grupom dogovorio. Previše je toga krivog za napisati u ovaj review, smatram da sam najbitnije karakteristike opisao. Nemojte ponoviti našu grešku, zaobiđite u širokom luku.

Vanesa Badanjak
Vanesa Badanjak
prije godinu dana na usluzi Google

U hotel smo otišli na ručak i naručili smo meni koji uključuje lignje na žaru. Sve lignje su bile neočišćene iznutra te su čak sadržavale i “zub”. Na tanjuru je bilo 6-8 lignjica i prevladavao je pomfri, uz to je došla i salata koja je izgledala kao da je takva stajala par dana u frižideru. Na našu kritiku kako su lignje došle neočišćene, vlasnik restorana je nastupio napadalački i neljubazno uvjeravajući nas da nije istina da lignje nisu očišćene - a slobodni budite procijeniti sami po slikama koje prilažem. Šteta, prekrasan pogled s lošom hranom i neugodnim odnosom prema gostima. Uz to, cijena tog menija je 30e.

Mia Farkaš
Mia Farkaš
prije godinu dana na usluzi Google

Osoblje je jako jubazno i gostoljubljivo, sobe su ciste i uredne. Krevet jako udoban. Dorucak je dosta dobar, solidan izbor. Pogled iz restorana i soba je nevjerovatan, definitivno najbolji u cijelom gradu. Restoran i hotel je napravljrn na stijeni, ali ima dizalo ciji je izlaz odmah na plazu, sto je bilo ugodno iznenađenje. Bazen čist i uredan, svaki dan se čisti.

Andreja Škarabot
Andreja Škarabot
prije 5 god. na usluzi Google

Hotel je super čistoća besprijekorna u sobama, bazenu, restoranu i okolišu hotela. Hotel je smješten u mirnom djelu Paga tako da su mirne noći i dani zagarantirani, čuje se samo pjev cvrčaka. Hrana super bogati švetski stol za doručak. Sve osoblje hotela za svaku pohvalu, pravi domačini bravo👏 Preporuke za posjet hotelu svakako, a mi dolazimo ponovo sigurno!!!😃 Mali problem je parking, ali i mi sami gosti koji put radimo sami sebi problem jer smo naučeni na veliku komociju pa se raširimo po parkingu kao da svi parkiramo šleper. Malo osobne kulture nas gostiju nebi škodilo😉Odlična domaća rakija, obavezno probati🤗

Magdalena Sikora
Magdalena Sikora
prije 5 god. na usluzi Google

Hotel s izuzetno ljubaznim osobljem, sve pohvale osoblju. Konobori i recepcioneri pristupačni, uslužni i vrijedni, uvijek s osmijehom na licu od jutra do večeri. Hotel ima bazen s prekrasnim pogledom na more i plazu. Sobe su ugodne, međutim, mogle bi biti čistije.

Biserka Smoljić
Biserka Smoljić
prije 6 god. na usluzi Google

Hotel je smješten na mirnom mjestu, sve osoblje za svaku pohvalu, za doručak i večeru izvrsno pripremljena hrana, čistoća besprijekorna,( čak neki hoteli koji imaju 4 zvijezdice nije takva urednost prisutna) ma sve naj naj .

Lina Kisjelica
Lina Kisjelica
Uređeno prije godinu dana na usluzi Google

Nedovoljno čisto, klima malo radi, malo ne. Hrana nezadovoljavajuća kvantitetom, ali i kvalitetom. Pogled s terase je dobar.

adnan sefic
adnan sefic
prije 5 god. na usluzi Google

Loša organizacija, doručak uvjek ista nedovoljno hrane, parkin jako uzak i auto mam je ogreban na parkingu od hotela, soba nas docekala prljava

Željko Ladiš
Željko Ladiš
Uređeno prije 2 godine na usluzi Google

za hotel s tri zvjezdice i nije loše, ali toliko jednoličan doručak nisam vidio već dugo.

Gabrijela Brekalo
Gabrijela Brekalo
prije 5 god. na usluzi Google

Sve pohvale za osoblje i vlasnike …divan hotel i ambijent kao i povoljne cijene ..sve sto smo tražili su nam izašli u susret ..topla preporuka

Vlatka Sabadi
Vlatka Sabadi
prije 4 godine na usluzi Google

Kafić u samom hotelu ima predivnu terasu sa pogledom ma more! Prekrasan je zalazak sunca! Osoblje ljubazno!

Zvonimir Ereiz
Zvonimir Ereiz
prije 6 mj. na usluzi Google

Savršen spoj prirode i ljudi

Antonio Jagodić
Antonio Jagodić
prije 4 godine na usluzi Google

Predivan hotel s lijepim pogledom na more. Čistoća i ljubaznost na najvišoj razini. Svakako preporučam.

Ivana Gašparović
Ivana Gašparović
prije godinu dana na usluzi Google

Užas nikad nemojte doci u taj hotel

mirjana zovko
mirjana zovko
prije 6 god. na usluzi Google

Meni osobno najljepse mjesto za popiti pivu u Pagu.Izuzetan ambijent prekrasan pogled diskretna muzika ljubezno osoblje.PREPORUCAM

Zoran Sobasic
Zoran Sobasic
prije 6 god. na usluzi Google

Čist i uredan hotel. Uljudno osoblje

Dubravko Krajačić
Dubravko Krajačić
prije 4 godine na usluzi Google

Nisam bio u hotelu samo prolazio.

Marijan Blazevic
Marijan Blazevic
Uređeno prije 7 god. na usluzi Google

Ok! Bazen, velika terasa, lijep pogled.

Nefisa Alkaz
Nefisa Alkaz
prije 8 god. na usluzi Google

Sve je fantasticno! Osoblje je jako ljubazno i profesionalno.

Mirjana Grozdek
Mirjana Grozdek
prije 6 god. na usluzi Google

Super pogled, ljubazno osoblje, ciste sobe.....

Ivan Bartolec
Ivan Bartolec
prije godinu dana na usluzi Google

Ugodan obiteljski hotel!

Romana Romi
Romana Romi
prije 3 godine na usluzi Google

Ništa posebno...

Virzinija Viljevac
Virzinija Viljevac
prije 8 god. na usluzi Google

Prekrasan pogled i mir...

Ivana Jovanovac
Ivana Jovanovac
prije 7 god. na usluzi Google

Odlicno

Anita Anita
Anita Anita
prije 4 godine na usluzi Google

Odlična usluga

J
J
prije 8 mj. na usluzi Google

Predivan hotel! 🏨✨ Osjećate se dobrodošlo od trenutka dolaska. Sobe su moderne, čiste i vrlo udobne, a doručak je obilan i svjež. Posebno bih istaknula ljubaznu uslugu – cijeli tim je pažljiv i uvijek spreman pomoći. Lokacija je idealna, što olakšava kretanje. Hotel u kojem se zaista možete opustiti – definitivno ću se vratiti! 🌸👌

COMPROBAR DISPONIBILIDAD